اجرای مجدد اپرای عروسکی عشق از 25 فروردین

اپرای عروسکی عشق به کارگردانی بهروز غریب پور از یکشنبه 25 فروردین در قالب رپرتوآر گروه تئاتر آران به صحنه می رود.

اجرای مجدد اپرای عروسکی عشق از 25 فروردین

به گزارش خبرگزاری مهر، اپرای عروسکی عشق دهمین اثر از گروه اپرای عروسکی آران به سرپرستی، نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب پور از یکشنبه 25 فروردین ماه الی 6 اردیبهشت در سالن فردوسی ساعت 19:30 اجراهای عموم خود را مجدد در قالب برنامه رپرتوار شروع می نماید.

اپرای عروسکی عشق براساس داستان شیخ صنعان عطار نیشابوری به مدت 12 اجرا روی صحنه می رود.همچنین پیش فروش اینترنتی این اپرا از امروز دوشنبه 19 فروردین ساعت 14 در سایت تیوال شروع می گردد.

شورای کریمی آهنگساز و آواگر انی چون داوود آزاد، روشنک کی منش، رهام خورشیدوند، سینا سازگاری، محمدرضا موسوی و حسین پیر حیاتی و بیش از 14 آواگر دیگر نقش های متعدد این اپرا را ایفا نموده و علی پاکدست، مریم اقبالی، علی ابوالخیریان، قاسم رحمتی دستیاران این اپرا هستند و گروهی 30 نفره، بازی دهندگان و صحنه یاران این اثر را تشکیل داده اند.

گروه تئاتر عروسکی آران به دعوت جشنواره سیبی یو رومانی، اپرای عروسکی خیام را در این جشنواره اجرا خواهد نمود.این گروه در سال 1398 و پس از 15 سال فعالیت و براساس یک برنامه بلند مدت در زاد روز شاعران بلند آوازه ایران زمین آثاری از آنان یا روایتی از زندگی قلل شعر و اندیشه ایرانی فردوسی، سعدی، مولوی، حافظ و خیام را به اجرا در خواهد آورد.

منبع: همشهری آنلاین

به "اجرای مجدد اپرای عروسکی عشق از 25 فروردین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای مجدد اپرای عروسکی عشق از 25 فروردین"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید