استراماچونی از شرایط استقلال راضی نیست اما جایی نمی رود

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، شوکی که به استقلال وارد شد، تهدید استراماچونی به استعفا و جدایی از آبی پوشان بود که این اتفاق فضای این تیم را کاملا ملتهب کرد.

استراماچونی از شرایط استقلال راضی نیست اما جایی نمی رود

سعید بیگی پیشکسوت آبی پوشان در تبادل نظر با وبلاگ ترکیه لحظه آخری در این خصوص گفت: کاملا معین است استراماچونی از شرایط موجود رضایت چندانی ندارد، اما او جایی نمی رود و به کارش در این تیم ادامه می دهد.

وی اضافه نمود: البته این اصلا خوب نیست که شرایط طوری باشد تا سرمربی از آن رضایت نداشته باشد. آن هم در آغاز کارش در این تیم.

هافبک پیشین آبی پوشان گفت: استراماچونی مربی خوبی است و توانسته نظم تیمی را به استقلال بازگرداند. او پتانسیل موفقیت در ایران را دارد و این کار منوط به یک سلسله اتفاق است که باید در باشگاه استقلال بیفتد. وگرنه نه استراماچونی و نه هیچ مربی دیگری به تنهایی نمی تواند تیمی را قهرمان کند.

بیگی در ادامه بیان داشت: باشگاه باید زمینه این موفقیت را فراهم نموده و شرایطی را ایجاد کند تا همه تمرکز سرمربی روی کارهای فنی باشد.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به طولانی شدن فاصله بین دو فصل هجدم و نوزدهم بیان داشت: استقلالی ها نباید از این بابت ناراحت باشند چون این تعطیلی به سود آنها شد. این تیم تغییرات زیادی نسبت به فصل گذشته داشته و این تعطیلی به هماهنگی هرچه بیشتر بازیکنان جدید و قدیم یاری می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استراماچونی از شرایط استقلال راضی نیست اما جایی نمی رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی از شرایط استقلال راضی نیست اما جایی نمی رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید