اسدی: قرارداد استوکس فسخ نشده است، پرونده اروین هنوز باز است

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی می گوید هنوز قرارداد بازیکن بی نظم این تیم فسخ نشده است.

اسدی: قرارداد استوکس فسخ نشده است، پرونده اروین هنوز باز است

به گزارش خبرنگاران، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در گفت وگو با وب سایت رسمی این باشگاه گفت: با توجه به تکرار مسائل انضباطی توسط آنتونی استوکس، جلسات متعدد کمیته انضباطی با حضور وی برگزار گردید.

علیرضا اسدی در مورد نتیجه این جلسات گفت: باتوجه به شرایط این بازیکن، مسائل انضباطی و نگاه نامتناسب ایشان با اصول حرفه ای باشگاه، کمیته انضباطی وی را ملزم به تبعیت از مفاد مندرج در قرارداد نمود و در مرحله اول 30 درصد قرارداد ایشان کسر شد. ولیکن شرایط روحی و روانی این بازیکن و نگاه وی به فوتبال در این مقطع با نگاه باشگاه، همخوانی نداشت که این عدم همخوانی می توانست اصول حرفه ای باشگاه را خدشه دار کند.

مدیرعامل تراکتورسازی با اشاره به این نکته که برخلاف اظهارات رسانه ها، قرارداد این بازیکن فسخ نشده و مفتوح است گفت: با توجه به اینکه باشگاه تمامی مفاد قرارداد خود در مورد این بازیکن خارجی را اجرا کرده و وی نیز با تایید کتبی دریافت کلیه مطالبات اصرار به ترک ایران داشت، بهانه تراشی ها دلیلی بر عدم اقدامات قانونی نخواهد بود. لذا باشگاه این حق را برای خود قائل است که با پیگیری به وسیله مراجع ذی صلاح داخلی و خارجی حقوق قانونی خود را استیفا کند، این اقدامات با ترک شهر تبریز توسط وی، از امروز اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در سرانجام در مورد دیگر بازیکن خارجی باشگاه گفت: پرونده هری لی اروین نیز در کمیته انضباطی باشگاه مفتوح است و در این ارتباط تصمیم گیری ها اعلام خواهد شد. البته تغییر رفتار بازیکن می تواند تغییر رفتار باشگاه را به همراه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اسدی: قرارداد استوکس فسخ نشده است، پرونده اروین هنوز باز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسدی: قرارداد استوکس فسخ نشده است، پرونده اروین هنوز باز است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید