انصاری فرد، شایسته ستایش از سوی طرفداران فارست

کاروالیو و کریم انصاری فرد شایسته ستایش از سوی طرفداران وفادار ناتینگهام فارست پس از انتها بازی مقابل هال سیتی بودند.

انصاری فرد، شایسته ستایش از سوی طرفداران فارست

تغییر موضع سایت های انگلیسی بعد از درخشش کریم:

درست در شرایطی که شایعات درباره آینده کریم انصاری فرد به اوج رسیده بود مهاجم ملی پوش ناتینگهام فارست خودی نشن داد تا پیش چمش مارتین اونیل، روی کین و رسانه های انگلیسی روسفید گردد.چند روز بعد از بازی در تیم زیر 23 ساله هیا ناتینگهام و در شرایطی که صحبت از بازگشت انصاری فرد به المپیاکوس به گوش می رسید او درخشید تا پاسخی کوبنده به منتقدانش دهد.

شنبه شب در بازی ناتینگهام فارست مقابل هال سیتی ابتدا کاروالیو در دقیقه 72 روی پاس کریم انصاری فرد گل نخست را به ثمر رساند.کریم که از دقیقه 59 به جای بوناتینی در ترکیب تیمش قرار گرفته بود در دقیقه 76 زننده گل دوم تیمش هم بود. لولی نیز در دقیقه 84 گل سوم ناتینگهام فارست را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه هال سیتی کرد.

بعد از این بازی و نمایش جالب مهاجم ایرانی فارست سایت ناتینگهام پست در مطلبی با عنوان طرفداران وفادار ناتینگهام فارست دو بازیکن را پس از پیروزی مقابل هال سیتی مورد ستایش قرار دادند نوشت: جوآ کاروالیو و کریم انصاری فرد زمانی که مارتین اونیل، سرمربی ناتینگهام فارست به دنبال راه حلی برای عبور از خط دفاعی هال سیتی بود از روی نیمکت ذخیره ها برخاستند. کاروالیو 4 دقیقه پس از ورود به زمین به جای داریل مورفی روی پاس کریم انصاری فرد گل نخست را به ثمر رساند. سپس کریم انصاری فرد که او نیز یک بازیکن تعویضی بود 4 دقیقه بعد زننده گل دوم ناتینگهام فارست بود. لولی 8 دقیقه پیش از سرانجام بازی از روی نقطه پنالتی گل سوم را زد تا ناتینگهام بتواند پیروزی خود را به خوبی حفظ کند. حالا ناتینگهام فارست با اندوخته 53 امتیازی و قرار دریافت در رده هشتم فقط اختلاف 2 امتیازی با تیم ششم جدول رده بندی چمپیونشیپ انگلیس دارد. جایگاهی که می تواند باعث حضور ناتینگهام فارست در بازی های مرحله پلی آف لیگ برتر گردد. کاروالیو و کریم انصاری فرد شایسته ستایش از سوی طرفداران وفادار ناتینگهام فارست پس از سرانجام بازی مقابل هال سیتی بودند.

3-270

منبع: ایران ورزشی

به "انصاری فرد، شایسته ستایش از سوی طرفداران فارست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد، شایسته ستایش از سوی طرفداران فارست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید