بازگشایی بزرگترین پیست اسکی خاورمیانه در غیاب مسئولان وزارت ورزش

مراسم بازگشایی پیست بین المللی دیزین امروز با حضور تعدادی از مسئولان برگزار گردید.

بازگشایی بزرگترین پیست اسکی خاورمیانه در غیاب مسئولان وزارت ورزش

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، مراسم افتتاحیه و بازگشایی پیست بین المللی دیزین به عنوان بزرگترین پیست اسکی خاورمیانه ظهر امروز در محل این پیست برگزار گردید.

در این مراسم موسوی رئیس هیئت مدیرعامل صندوق قهرمانان و پیشکسوتان، عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی، افشار مدیرعامل پیست دیزین، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز و تعدادی از مسئولان محلی حضور داشتند.

این مراسم در حالی برگزار که گفته شده بود مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در دیزین حاضر خواهد شد، اما نه وزیر و نه هیچ مسئول دیگری از این نهاد حضور نداشتند. همچنین باید به غیبت حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی هم اشاره نمود که قرار بود در این مراسم حضور داشته باشد.

افشار مدیرعامل و بهره بردار پیست دیزین در این مراسم گفت: ما به دنبال آن هستیم که مردم جذب این مکان شوند، نه اینکه فقط یکبار به اینجا بیایند. عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی هم مطرح نمود: وزیر ورزش اهتمام زیادی در استاندارد سازی این مجموع داشت. دیگر مسئولان هم کوشش زیادی برای راه اندازی دیزین کردند. این پیست ویترین پیست های ایران است و امیدواریم ظرفیت استفاده از آن به بالاترین سطح برسد. در بخشی از این مراسم تعدادی از ورزشکاران برای نخستین بار اقدام به انجام راگبی در برف کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازگشایی بزرگترین پیست اسکی خاورمیانه در غیاب مسئولان وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی بزرگترین پیست اسکی خاورمیانه در غیاب مسئولان وزارت ورزش"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید