تخلف گمرک در صدور مجوز دو ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه صدور مجوز تردد دو ماهه خودروهای مناطق آزاد در کشور تخلف است، گفت: ورود خودروهای بالای 2500 سی سی مناطق آزاد به کشور به جز خودروهای ساخت آمریکا آزاد است.

تخلف گمرک در صدور مجوز دو ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری سردار سیدکمال هادیانفر در بازدید سر زده از ساختمان جدید پلیس راهور و مرکز شماره گذاری جزیره کیش با بیان این که مدت زمان مرخصی خودروهای مناطق آزاد برای تردد در کشور یک ماه است، گفت: مجوزی که گمرک برای تردد پیوسته دو ماهه برای خودروها صادر نموده، تخلف است.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به توقیف چندین خودرو مناطق آزاد به ویژه خودروهای مناطق آزاد کیش در استان های کشور همچون تهران، اصفهان و شیراز اظهارکرد: به دلیل اینکه گمرک برای این خودروها مجوز تردد 2 ماهه صادر نموده و این خلاف قوانین است، این خودروها توقیف شده اند اما با نزدیکی به ایام مبارک اعیاد قربان و غدیر، دستور رهاسازی خودروها و بازگشت آن ها به مناطق آزاد را صادر نموده ایم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس هادیانفر ورود خودروهای بالای 2500 سی سی مناطق آزاد به کشور به جز خودروهای آمریکایی را بلامانع دانست و گفت: خودروهای کشورهای همسایه که در کشور در حال تردد هستند به دلیل موضوع گردشگری است و برای آن ها منعی وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تخلف گمرک در صدور مجوز دو ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلف گمرک در صدور مجوز دو ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید