تفتیان به نیمه نهایی دوی 100 متر راه یافت، رقابت با گای و پاول

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، در روز نخست از پانزدهمین دوره رقابتهای جهانی دوومیدانی، حسن تفتیان در ماده 100 متر پیروز به ثبت رکورد 10:10 ثانیه شد.

تفتیان به نیمه نهایی دوی 100 متر راه یافت، رقابت با گای و پاول

تفیتان که در دسته 6 با بزرگانی چون جاستین گاتلین آمریکایی رقابت می کرد، در انتها با ثبت رکورد 10:10 به عنوان نفر چهارم از خط انتها عبور کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. این دونده جوان کشورمان چند هفته قبل پیروز شد رکورد 10:10 را در جام کازانف قزاقستان به ثبت برساند و با آن به عنوان رکوردار 100 متر ایران معرفی گشت.

در انتها مسابقات دسته 6 دو 100 متر، جاستین گاتلین از آمریکا با رکورد 09:83 به عنوان نفر نخست از خط انتها گذشت. پس از وی نیز دونده کانادایی با رکورد 10:03 ثانیه در رده دوم ایستاد و دوند آفریقایی جنوبی با رکورد 10:07 ثانیه عنوان سوم را به خود اختصاص داد.

رضا قاسمی دیگر دونده ایران در گروه هفت این رقابت ها نیز با زمان 10.25 ششم شد. در این دسته یوسین بولت دونده نامدار از جامائیکا و حسن سعید از مالدیو ، یان کارلوس مارتینز از دومنیکن، فخری اسماعیل از برونئی، مایک راجرز از آمریکا ، چوراندی مارتینا از هلند و لوی کادوگان از باربادوس حضور داشتند.

نیمه نهایی این ماده ساعت 19:10 روز دوشنبه و با حضور حسن تفتیان برگزار می شود که نماینده ایران در دسته سوم نیمه نهایی، با دوندگان بزرگی همچون تایسون گای آمریکایی و آسافا پاول جامائیکایی به رقابت می پردازد.

همگروه های تفتیان در این رقابت را در جدول زیر مشاهده می کنید:

منبع: خبرگزاری مهر

به "تفتیان به نیمه نهایی دوی 100 متر راه یافت، رقابت با گای و پاول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفتیان به نیمه نهایی دوی 100 متر راه یافت، رقابت با گای و پاول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید