شرح باشگاه پرسپولیس درباره احتمال جریمه 20 هزار دلاری، هیچ تخلفی مرتکب نشدیم

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، باشگاه پرسپولیس توضیحاتی درباره احتمال جریمه 20 هزار دلاری خود به دلیل غیبت شهریار مغانلو در نشست خبری پس از بازی با گوا بیان کرد.

شرح باشگاه پرسپولیس درباره احتمال جریمه 20 هزار دلاری، هیچ تخلفی مرتکب نشدیم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ترکیه لحظه آخری، شهریار مغانلو در بازی شب گذشته گوا و پرسپولیس که با فزونی چهار بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی به اتمام رسید به عنوان بهترین بازیکن زمین معرفی گردید اما غیبت وی در نشست خبری پس از این مسابقه این شائبه را به وجود آورد که محتمل است طبق قوانین AFC باشگاه پرسپولیس و این بازیکن 20 هزار دلار جریمه شوند.

علیرضا اشرف، مدیر رسانه تیم پرسپولیس درباره این موضوع گفت: از ابتدای مسابقات در این فصل پس از هر بازی بهترین بازیکن انتخاب شده اما از سوی AFC الزامی برای حضور وی در نشست خبری پس از مسابقه نبوده است.حتی خودم پرسیدم آیا حضور بهترین بازیکن زمین در نشست خبری الزامی است که پاسخ دادند الزامی نیست و فقط سرمربی باید شرکت کند.

وی ادامه داد: ما بحثی که خود AFC اعلام نموده را می گوییم. امید عالیشاه هم شب گذشته در نشست خبری شرکت نکرد. وی در کنار زمین و در منطقه میکسدزون با دوربین AFC حرف زد. با توجه به اینکه شهریار مغانلو زودتر تعویض شده بود تصمیم گرفتند از بازیکنان داخل زمین یک نفر را برای مصاحبه در کنار زمین انتخاب نمایند و عالیشاه هم به نشست خبری نرفت. هیچگونه تخلفی از باشگاه پرسپولیس انجام نشده و نگرانی هم وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شرح باشگاه پرسپولیس درباره احتمال جریمه 20 هزار دلاری، هیچ تخلفی مرتکب نشدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح باشگاه پرسپولیس درباره احتمال جریمه 20 هزار دلاری، هیچ تخلفی مرتکب نشدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید