حضور قهرمان کشتی المپیک در یکی از محروم ترین روستاهای ایران

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، بعضی از قهرمانان کشتی کشورمان مدتی است با حضور در مناطق محروم و دورافتاده ایران در حال حمایت و یاری رسانی به هموطنان نیازمند هستند. بر این اساس در تازه ترین مورد از این سفرهای خیرخواهانه باید به حضور کمیل قاسمی دارنده 2 مدال طلا و نقره المپیک و نایب قهرمان کشتی آزاد دنیا اشاره نمود که با همین هدف به روستای ممبین سفر نموده است. کمیل قاسمی در این سفر ضمن دلجویی و دیدار با اهالی این روستا از مسائل معیشتی اهالی نیز با خبر شد و اقلامی را نیز به دانش آموزان و ساکنان روستا اهدا کرد.

حضور قهرمان کشتی المپیک در یکی از محروم ترین روستاهای ایران

روستای ممبین، با حدود هزار نفر سکنه یکی از محرومترین و دور افتاده ترین روستاهای ایران است که اهالی آن به وسیله پرورش دام روزگار می گذرانند. مردم این روستا که در شمال غربی ایذه و هم مرز با استان چهارمحال و بختیاری واقع شده از امکانات اولیه زندگی و رفاهی محروم هستند.

از جمله اقلامی که در این روستا به اهالی اهدا شد، لوازم التحریر، مواد غذایی و لوازم بهداشتی بود که کمیل قاسمی نیز به اهالی روستا وعده داد در آینده ای نزدیک به یاری دیگر ورزشکاران و چهره های نامدار کشتی اقدامات بیشتری برای حل مسائل آنها انجام خواهد داد.

این آزادکار عنوان دار کشتی ایران و جهانی در حاشیه بازدید از روستای ممبین گفت: اهالی این روستا زندگی بسیار سخت و طاقت فرسایی دارند که امکانات اولیه زندگی برای آنها آرزوست. مطمئنم هر کسی از نزدیک وضعیت آنها را رصد کند دلش به درد خواهد آمد. امیدوارم مسئولان استان و کشور باید در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی و طرح محرومیت زدایی به فکر این قشر از هموطنان عزیزمان باشند و برای رفع کردن دغدغه های حداقلی این عزیزان اقدامات موثر و عاجلی را در دستور کار خود قرار دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حضور قهرمان کشتی المپیک در یکی از محروم ترین روستاهای ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور قهرمان کشتی المپیک در یکی از محروم ترین روستاهای ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید