حمایت مورینیو از ابقای پراندلی برای راهنمایی آتزوری

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، خبرنگاران: آقای خاص از ادامه فعالیت سرمربی مستعفی تیم ملی ایتالیا در این تیم حمایت کرد.

حمایت مورینیو از ابقای پراندلی برای راهنمایی آتزوری

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، ژوزه مورینیو به جمع کسانی پیوست که معتقدند فدراسیون فوتبال ایتالیا باید چزاره پراندلی را راضی کند استعفای خود را پس و فعالیتش را به عنوان سرمربی آتزوری از سر بگیرد.

مورینیو در تمجید از پراندلی که پس از شکست ایتالیا برابر اروگوئه در مرحله گروهی جام جهانی و ناکامی در رساندن آتزوری به مرحله حذفی استعفا کرد، گفت: به نظر من مهمترین کاری که ایتالیایی ها در حال حاضر می توانند انجام دهند این است که کار خود را با پراندلی و تیم مربیگری او از سر بگیرند.

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال چلسی اضافه کرد: فوتبال ایتالیا در حال عبور از دوران فوق العاده ای نیست اما این پراندلی بود که تیم را پس از فاجعه جام جهانی 2010 احیا کرد. تیم پراندلی در یورو 2012 و جام کنفدراسیون ها هم خوب کار کرد و به همین دلیل می گویم که او باید به کار خود به عنوان سرمربی تیم ملی ایتالیا ادامه دهد.

پراندلی قرارداد خود را پیش از شروع جام جهانی تا خاتمه یورو 2016 تمدید نموده بود اما تعیین نیست که فدراسیون فوتبال ایتالیا که رئیس آن هم همراه با پراندلی از سمت خود استعفا کرد، بتواند سرمربی پیشین فیورنتینا را برای انصراف از تصمیم خود متقاعد نمایند یا نه.

منبع: تسنیم

به "حمایت مورینیو از ابقای پراندلی برای راهنمایی آتزوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت مورینیو از ابقای پراندلی برای راهنمایی آتزوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید