خدمات نسل پنجم به نیوزلند می رسد

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، شعبه اپراتور وودافون در نیوزلند از عقد قرارداد همکاری با نوکیا به منظور راه اندازی نخستین شبکه تجاری نسل پنجم تلفن همراه در این کشور خبر داده است.

خدمات نسل پنجم به نیوزلند می رسد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ ترکیه لحظه آخری به نقل از زددی نت، بر اساس قرارداد دو طرف نوکیا تجهیزات مورد احتیاج طرف نیوزلندی را تامین می نماید و طراحی شبکه مخابراتی نسل پنجم این کشور را هم انجام خواهد داد.

قرار است در مرحله اول ساکنان شهرهای اوکلند، ولینگتون، کریس چارچ و کوئینزتاون به خدمات مذکور دسترسی یابند. بر اساس برآوردها ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه در نیوزلند تا قبل از خاتمه سال 2019میلادی شروع می گردد.

تونی بیرد مدیر عامل وودافون از همکاری با نوکیا برای ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه در نیوزلند اظهار خرسندی نموده و به کاربران وعده داده که از این طریق سرویس های متنوع پرسرعت چندرسانه ای در دسترس علاقمندان قرار می گیرد. دو طرف پیش از این برای راه اندازی شبکه های نسل دوم، سوم و چهارم تلفن همراه نیز با یکدیگر همکاری نموده بودند و خدمات آزمایشی نسل پنجم تلفن همراه را در اوکلند راه اندازی نموده اند.

گفته می شد که ممکن است هواوی برای ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه در نیوزلند با اپراتورهای این کشور همکاری کند، اما فشارهای آمریکا این مساله را منتفی نموده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "خدمات نسل پنجم به نیوزلند می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات نسل پنجم به نیوزلند می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید