خوخی بوعلام: می خواهیم پرسپولیس را هم مثل استقلال در استادیوم آزادی شکست دهیم ، هراسی از تماشاگران ایرانی نداریم

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، مدافع السد قطر از عزم این تیم برای شکست پرسپولیس همانند استقلال در استادیوم آزادی تهران اطلاع داد.

خوخی بوعلام: می خواهیم پرسپولیس را هم مثل استقلال در استادیوم آزادی شکست دهیم ، هراسی از تماشاگران ایرانی نداریم

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، روزنامه الرایه قطر مصاحبه ای با خوخی بوعلام، مدافع باتجربه تیم السد در آستانه بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس انجام داد که در زیر می خوانید:

بازی آینده لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس را چگونه می بینید؟

قطعا این بازی بسیار مهمی برای ما است و می خواهیم روی این رویارویی تاریخی تمرکز کنیم. می دانیم بازی سختی خواهد بود زیرا در بازی رفت در خانه و با حضور طرفداران مان شکست یک بر صفر را پذیرا شدیم. السد به عنوان تیمی شناخته شده که خود را تسلیم نمی کند و قادر به جبران شکست در تهران است. برای این کار مصمم هستیم و راه دیگری نداریم.

اما این کار آسانی نیست؟

این را خیلی خوب می دانیم و برای ما بازی مرگ و زندگی است. ما مثبت اندیش هستیم و تا آخرین لحظه بازی برگشت امید داریم. ما تجربه بازی با استقلال در استادیوم آزادی و کسب پیروزی را داریم. بازی که بهتر از دوحه بود. می خواهیم این بازی را این بار برابر پرسپولیس تکرار کنیم. پیروزی برابر پرسپولیس باعث صعودمان به فینال لیگ قهرمانان آسیا می گردد که هدف کنونی تمامی اعضای تیم السد است.

آیا ترسی از طرفداران ایرانی ندارید؟

ما از هیچ چیز نمی ترسیم و پیش از این در استادیوم آزادی تهران با حضور 100 هزار تماشاگر بازی کردیم و پیروز شدیم. حضور آنها در استادیوم به ما برای کسب نتیجه پیروزی و ارائه بهترین بازی انگیزه می دهد. ما چیزی درباره غیرممکن ها و از دست دادن عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا نمی دانیم. السد در این فصل بهترین بازی های خود را ارائه می دهد و دارای بازیکنان شایسته ای برای رسیدن به قهرمانی آسیا است. ما مصمم و متحد برای این هدف در بازی با پرسپولیس هستیم. ما با 3 گل استقلال را در استادیوم آزادی تهران شکست دادیم و مصمم هستیم تا این نتیجه برابر پرسپولیس نیز تکرار کنیم.

آیا السد فرصت جبران شکست بازی رفت برابر پرسپولیس را دارد؟

ما فرصت بزرگی برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا در بازی رفت داشتیم اما به عقب نگاه نمی کنیم. در جستجوی خوشبختی و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا در بازی برگشت هستیم. شکست السد در بازی رفت برابر پرسپولیس غیر منتظره بود. هر چند بهتر از پرسپولیس بودیم اما حریف توانست در دقایق پایانی پیروز گردد. البته می دانیم طرفداران السد بابت این شکست افسوس خوردند اما الان برای بازی برگشت متمرکز می شویم و می توانیم آنها را با کسب نتیجه خوب خوشحال کنیم. طرفداران از ما جبران شکست و کسب نتیجه پیروزی را می خواهند. هر بازیکنی در تیم السد نیز چنین هدفی دارد.

و صحبت های پایانی شما؟

پرسپولیس خط حمله قدرتمندی دارد اما خط دفاعی تیم السد قادر به مهار و بی خطرکردن آنها خواهد بود. پرسپولیس در بازی رفت در دوحه با 2 مهاجم بازی کرد و شانس گلزنی نداشت. پرسپولیس از روی نقطه پنالتی در دقیقه 86 به گل رسید. السد با حضور بغداد بونجاح و اکرم عفیف از خط حمله قدرتمندی برخوردار است و نقش مهمی برای بازی برگشت با پرسپولیس دارند.

تیم السد در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا یک بر صفر برابر پرسپولیس شکست را پذیرا شد. بازی برگشت نیز ساعت 18:30 دقیقه اول آبان در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خوخی بوعلام: می خواهیم پرسپولیس را هم مثل استقلال در استادیوم آزادی شکست دهیم ، هراسی از تماشاگران ایرانی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوخی بوعلام: می خواهیم پرسپولیس را هم مثل استقلال در استادیوم آزادی شکست دهیم ، هراسی از تماشاگران ایرانی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید