مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از باگ خطرناک واتس اپ تا به روزرسانی گلکسی A50

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از باگ خطرناک واتس اپ تا به روزرسانی گلکسی A50

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

ریلمی بادز ایر امروز رسما در یک رویداد بزرگ در دهلی نو رونمایی شد. این رونمایی درواقع بخش جانبی رویداد ذونمایی از ریلمی X2 بود.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

یک اشکال جدید و خطرناک در واتس اپ وجود دارد که به هکرها اجازه می دهد برنامه را خراب نمایند و چت های گروهی را برای همواره حذف نمایند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

با توجه به این که بسیاری از افراد همچنان از ویندوز های ماقبل 10 مثل 7 و 8 استفاده می نمایند، ضروری است که هر چه سریعتر ویندوز خود را به ویندوز10 به روز رسانی نمایند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

گوشی گلکسی A50 سامسونگ به روزرسانی شد و به یاری این به روزرسانی شاهد تغییراتی قابل توجه خواهیم بود. سامسونگ گلکسی A50 یکی از بهترین گوشی های میان رده های سال گذشته بود و اگرچه سامسونگ با موفقیت A50s و A51 را به عنوان جایگزین این گوشی معرفی کرد، اما A50 را نیز فراموش نکرده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

وقتی یک پین را روی نقشه های گوگل معین می کنید، به راحتی می توانید به وسیله نقشه در کامپیوتر یا تلفن همراه خود به آن مکان معین بروید. اما اساسا چگونه می توان یک پین ا روی نقشه معین کرد؟مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از باگ خطرناک واتس اپ تا به روزرسانی گلکسی A50" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از باگ خطرناک واتس اپ تا به روزرسانی گلکسی A50"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید