نایب قهرمانی تیم ملی الف ایران، حامد شادان پدیده مسابقات شد

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، تیم ملی الف کشورمان در ملاقات پایانی رقابت های فوتوالی قهرمانی آسیا برابر تیم ملی الف تایلند مغلوب شد و به مقام دوم قاره کهن دست یافت.

نایب قهرمانی تیم ملی الف ایران، حامد شادان پدیده مسابقات شد

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری و به نقل از سایت فدراسیون انجمن های ورزشی در این ملاقات مهیج که عصر امروز برگزار گردید، تیم الف کشورمان متشکل از عثمان سن سبیلی و جمیل کر با نتایج 18 بر 11 و 18 بر13 (دو برصفر) مغلوب حریف قدرتمند خود شد و به مقام نایب قهرمانی آسیا دست یافت.

تیم ایران در این پیکار دیدنی و حساس، نمایش خوبی داشت اما ملی پوشان تایلند که از امتیاز میزبانی برخوردار بوده و قهرمان بلامنازع قاره آسیا محسوب می شوند ، توانستند با ارایه یک بازی هوشمندانه در نهایت به رجحان برسند و قهرمان شوند.

از سویی دیگر تیم تیم ملی ب ایران (حامد شادان و وحید ایمری) در ملاقات رده بندی مغلوب تیم ملی ب تایلند شد و در رده چهارم آسیا نهاده شد.

همچنین از سوی کمیته برگزاری مسابقات ، حامد شادان به عنوان پدیده رقابتها معرفی گردید و جایزه ویژه ای به وی اهدا گشت.

ملی پوشان کشورمان را در این مسابقات ، مهرداد رجبی به عنوان مربی و مسعود خسروی سرپرست انجمن فوتوالی به عنوان مدیر راهنمایی می کردند.

رقابت های فوتوالی قهرمانی آسیا باحضور 14 تیم در چهار گروه در شهر کان چانابوری کشور تایلند برگزار شد و با شناخت تیم های برتر به کار خود سرانجام داد.

منبع: تسنیم

به "نایب قهرمانی تیم ملی الف ایران، حامد شادان پدیده مسابقات شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نایب قهرمانی تیم ملی الف ایران، حامد شادان پدیده مسابقات شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید