نوری: مسائل تا سه شنبه حل نشود، از پارس جنوبی می روم، عدم تمرکز و اخراج نابه حق باعث شکست مان شد

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: اگر تا سه شنبه مسائل حل نشود، از این تیم جدا خواهم شد.

نوری: مسائل تا سه شنبه حل نشود، از پارس جنوبی می روم، عدم تمرکز و اخراج نابه حق باعث شکست مان شد

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری از جم، محمد نوری پس از شکست یک بر صفر پارس جنوبی مقابل پرسپولیس گفت: بازیکنان ما امروز خیلی خوب بازی کردند و از جان شان مایه گذاشتند، اما اخراج نا به حق یک بازیکن و عدم تمرکز در دقیقه پایانی باعث شد گل دریافت کنیم و شکست بخوریم. بازیکنان پارس جنوبی با شرف و آبرو بازی کردند و همه توان خود را گذاشتند.

وی با تبریک این برد به طرفداران پرسپولیس ادامه داد: در صحنه ای که داور پنالتی گرفت، اعتراض کردیم و داور هم پس از مشورت با داور پشت دروازه تصمیمش را تغییر داد. آن صحنه هند نشد و داور نباید به مگنو باتیستا کارت زرد نشان می داد اما این کار را انجام داد و او در نهایت با دریافت یک کارت زرد دیگر اخراج شد.

کاپیتان پارس جنوبی گفت: داوران باید دقت بیشتری نمایند، چون بازی ها در نیم فصل دوم حساس تر است. بعضی تیم ها برای قهرمانی و بعضی هم برای بقا می جنگند. تیم هایی مثل ما مشکل دارند و نباید چنین اتفاقاتی برای شان رخ بدهد.

نوری مطرح نمود: مسئولان باشگاه قول داده اند که تا قبل از ملاقات با پیکان مسائل را حل نمایند. ما احتیاج به بازیکن جدید داریم و در این باره در مضیقه هستیم.

وی گفت: به فراز کمالوند بابت زحماتی که کشید، خسته نباشید می گویم. حضور او در کنار تیم می توانست به ما دلگرمی بدهد. انشالله باشگاه یک مربی خوب و صاحب سبک انتخاب کند.

کاپیتان پارس جنوبی اعلام نمود: امروز به خاطر مردم جم بازی کردم. از فصل گذشته 56 درصد طلب دارم. البته فرماندار و سایر مسئولان قول داده اند که مسائل قبل از ملاقات با پیکان حل گردد. انشالله که این مسائل تا سه شنبه حل گردد و در خدمت تیم پارس جنوبی باشم، در غیر این صورت از تیم جدا می شوم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نوری: مسائل تا سه شنبه حل نشود، از پارس جنوبی می روم، عدم تمرکز و اخراج نابه حق باعث شکست مان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوری: مسائل تا سه شنبه حل نشود، از پارس جنوبی می روم، عدم تمرکز و اخراج نابه حق باعث شکست مان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید