هشدار وزارت کشور عراق درباره آتش زدن چادرهای معترضان

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، سخنگوی وزارت کشور عراق درباره تصمیم گروهی در میان معترضان برای آتش زدن چادرهای تظاهرات کنندگان که در بعضی از میادین نصب شده است، هشدار داد.

هشدار وزارت کشور عراق درباره آتش زدن چادرهای معترضان

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ترکیه لحظه آخری، سخنگوی وزارت کشور عراق برای جلوگیری از انحراف راستا اعتراضات مسالمت آمیز مردم این کشور بیانیه ای را صادر نموده است.

به گزارش پایگاه خبری الغد پرس، سخنگوی وزارت کشور عراق روز یکشنبه در بیانیه ای درباره وجود گروهی در میان تظاهرات کنندگان که قصد آتش زدن چادرهای نصب شده را دارند، هشدار داد.

خالد المحنه گفت که اطلاعاتی به دست ما رسیده که نشان می دهد گروهی قصد دارند چادرهای معترضان را آتش بزند و از طرفی نیروهای امنیتی را متهم بکنند.

وی اضافه نمود: وزارت کشور عراق به همه تظاهرات کنندگان شدیدا درباره این مساله هشدار می دهد و به نیروهای امنیتی این کشور ابلاغ نموده که مراقب عناصر مشکوک برای شکست طرح ها و برنامه های خبیثانه آنها که منجر به انحراف راستا اعتراضات مسالمت آمیز باشند.

معترضان عراقی از ظهر آدینه گذشته، دومین دور از تظاهرات خود در اعتراض به بیکاری، فساد در بین مسئولان و شرایط نابسامان مالی و معیشتی شروع نموده اند. درگیری معترضان با نیروهای امنیتی در بعضی از شهرهای عراق مقامات عراقی را مجبور به وضع مقررات منع آمد و شد در هفت استان نموده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "هشدار وزارت کشور عراق درباره آتش زدن چادرهای معترضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار وزارت کشور عراق درباره آتش زدن چادرهای معترضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید