ویلچرهای خودران در فرودگاه به یاری ناتوانان می آید

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، هواپیمایی انگلیس میخواهد برای تسهیل جابجایی معلولان از ویلچرهای برقی خودران استفاده کند و این کار را در فرودگاه جان اف کندی شروع نموده است.

ویلچرهای خودران در فرودگاه به یاری ناتوانان می آید

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ ترکیه لحظه آخری به نقل از انگجت، هواپیمایی انگلیس میخواهد برای تسهیل جابجایی معلولان از ویلچرهای برقی خودران استفاده کند و این کار را در فرودگاه جان اف کندی شروع نموده است.

شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز در حال آزمایش جایگاه های چرخدار برقی مستقل در در فرودگاه جان اف کندی است تا به معلولان و ناتوانان یاری کند.

دفعه دیگر که از این فرودگاه برای پرواز استفاده می کنید، ممکن است هنگام حرکت به سمت گیت، متوجه افرادی شوید که ویلچر برقی خود به سوی خروجی در حرکت هستند.

بریتیش ایرویز امروز فیلمی را به اشتراک گذاشت که نشان می داد در حال آزمایش جایگاه های چرخدار برقی مستقل در ششمین فرودگاه شلوغ کشور است تا ببیند چگونه می توانند به مسافران نیازمند یاری نمایند.

ویلچرهای یادشده از فناوری شناسایی موانع برخوردار هستند و می توانند عابران دیگر و اشیای گوناگون را شناسایی نمایند تا جلوی برخورد با آنها گرفته شود.

ویلچر پس از رها کردن فرد در گیت مورد نظر خود، دوباره به ایستگاه حوضه خود باز می شود؛ جایی که مسافر بعدی منتظر آن است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "ویلچرهای خودران در فرودگاه به یاری ناتوانان می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلچرهای خودران در فرودگاه به یاری ناتوانان می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید