پیغام احساسی انریکه بعد از درگذشت دختر 9 ساله اش ، تشکر می کنم به حریم ما احترام گذاشتید

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا پیامی احساسی بعد از درگذشت ژانا، دختر 9 ساله اش منتشر کرد که به علت سرطان استخوان درگذشت.

پیغام احساسی انریکه بعد از درگذشت دختر 9 ساله اش ، تشکر می کنم به حریم ما احترام گذاشتید

ایسنا به نقل از ساکرنت نوشت: لوئیس انریکه سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا و بارسلونا با اعلام خبر درگذشت دختر 9 ساله اش، پیغامی احساسی برای او نوشت. در این پیغام آمده است: دختر ما در سن 9 سالگی بعد از پنج ماه مبارزه با سرطان استخوان درگذشت. از تمام کسانی که با ما همدردی کردند تشکر می کنم و نیز تشکر می کنم که به حریم خانوادگی ما در این برهه احترام گذاشتید. همچنین از تمام پزشکان، پرستاران و داوطلبانی که در بیمارستان به ما یاری کردند تشکر می کنم. دلمان خیلی برایت تنگ می گردد و هر روز به یادت هستیم به این امید که بتوانیم روزی دوباره همدیگر را ببینیم. تو از الان ستاره ای خواهی بود که زندگی ما را پیش می برد.

این سرمربی اسپانیایی در ماه ژوئن به دلیل این مسائل از سمتش استعفا کرد و روبرت مورنو به عنوان جایگزینش در تیم ملی اسپانیا انتخاب شد. او بعد از جام جهانی روسیه راهنمایی تیم ملی کشورش را بر عهده گرفته بود.

او قبل از حضور در تیم ملی اسپانیا، در تیم بارسلونا عملکرد درخشانی داشت و توانست در اولین فصل حضور در این تیم سه گانه را به دست بیاورد. او رکورد 138 برد، 21 باخت و 22 تساوی را در تمامی رقابت ها با بارسلونا از خود به جای گذاشت.

خیلی از شخصیت های مختلف در اسپانیا از جمله پدرو سانچس، نخست وزیر این کشور در شبکه های اجتماعی خود نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند و به دلداری انریکه پرداختند.

منبع: همشهری آنلاین

به "پیغام احساسی انریکه بعد از درگذشت دختر 9 ساله اش ، تشکر می کنم به حریم ما احترام گذاشتید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام احساسی انریکه بعد از درگذشت دختر 9 ساله اش ، تشکر می کنم به حریم ما احترام گذاشتید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید