کاشانی: طارمی حق بازگشت ندارد

کسی که از خانه اش به آن شکل می رود، کسی که خانه را با شوق رفتن ترک نموده و خانواده اش را در سخت ترین شرایط تنها می گذارد، دیگر نباید برگردد.

کاشانی: طارمی حق بازگشت ندارد

به گزارش خبرنگاران ، خنثی ترین مسئول باشگاه پرسپولیس در سال های اخیر، همین رئیس هیات مدیره بود که حالا شایعه بازگشت طارمی او را هم به واکنش واداشته است. جالب اینکه جعفر کاشانی پیش تر از بازگشت طارمی و رضاییان به پرسپولیس حمایت نموده بود اما امروز او هم در صف مخالفان این بازگشت ایستاده و با تندی به شایعه حضور دوباره مهدی طارمی در پرسپولیس واکنش نشان داده است: به نظر من طارمی به پرسپولیس برنمی گردد چون به او اجازه بازگشت نمی دهیم. کسی که از خانه اش به آن شکل می رود، کسی که خانه را با شوق رفتن ترک نموده و خانواده اش را در سخت ترین شرایط تنها می گذارد، دیگر نباید برگردد. لااقل تا وقتی من باشم آن هایی که اینگونه از پرسپولیس رفتند، نباید بازگردند.

البته آقای رئیس مسئله ای با خرید بازیکن و تقویت تیم ندارد اما با بازگشت امثال طارمی موافق نیست: قطعا پرسپولیس باید در نیم فصل باید تقویت گردد اما بازیکنانی باید به این باشگاه بیایند که قدر و ارزش پیراهن و صندلی و شان باشگاه را بشناسند و به آن احترام بگذارند. برای تقویت تیم، بازیکن جذب می کنیم اما قرار نیست کسانی که رفتند، به پرسپولیس برگردند.

منبع: ایران ورزشی

به "کاشانی: طارمی حق بازگشت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاشانی: طارمی حق بازگشت ندارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید