کواچ: نمی توان انتظار داشت شاگردانم پیروزی مقابل برزیل را فراموش نمایند

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، خبرنگاران: سرمربی تیم ملی والیبال ایران از احتمال حضور فرهاد ظریف در دیدار مقابل ایتالیا در هفته پنجم لیگ جهانی والیبال اطلاع داد.

کواچ: نمی توان انتظار داشت شاگردانم پیروزی مقابل برزیل را فراموش نمایند

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری پیش از بازی با برزیل در لیگ جهانی والیبال گفت: برای اولین بار است که در نشست خبری پیش از بازی شرکت می کنم. با این حال باید بگویم مسابقه سختی پیش رو داریم. همه برزیل را می شناسند و لازم نیست در خصوص آن حرفی بزنیم.

وی با ابراز امیدواری از اینکه تیمش نمایش خوبی مقابل برزیل داشته باشد، ادامه داد: تنها تغییر ما نسبت به هفته قبل، بازگشت عادل غلامی به ترکیب 12 نفره به جای سامان فائزی مصدوم است. ظریف هم تمریناتش را آغاز نموده ولی همچنان مشکل کتف دارد. محتمل است در بازی با ایتالیا در هفته پنجم لیگ جهانی از ظریف استفاده کنم. در حال حاضر تیم خوبی داریم و امیدوارم نتیجه مطلوبی هم بگیریم.

سرمربی صرب تیم ملی والیبال ایران خاطر نشان کرد: بعد از پیروزی 3 بر صفر مقابل برزیل کوشش کردیم به بازیکنان منتقل کنیم که آن بازی تمام شده ولی در واقع نمی توان انتظار داشت که آن نتیجه را فراموش نمایند، چرا که آن پیروزی، قسمتی از احساسات آنهاست. ما در گروه سختی هستیم و سعی می کنیم بچه ها یک بازی خوب انجام دهند.

کواچ در خصوص سرویس های شاگردانش توضیح داد: تغییرات کوچکی در سرویس های تیم ایجاد شده و کوشش کردیم روی این عامل بیشتر کار کنیم. به سعید معروف گفتیم سرعت پاس هایش را بیشتر کند و در کنار آن دریافت های تیم هم بهتر شده است.

منبع: تسنیم

به "کواچ: نمی توان انتظار داشت شاگردانم پیروزی مقابل برزیل را فراموش نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کواچ: نمی توان انتظار داشت شاگردانم پیروزی مقابل برزیل را فراموش نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید