کولاکوویچ: درباره مسائل مربیان خارجی صحبت نمی کنم، هیس را در جواب به افراد خاصی دادم

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، به هر حال هر گروهی سختی خاص خودش را دارد. ما باید آماده سازی کامل داشته باشیم تا بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

کولاکوویچ: درباره مسائل مربیان خارجی صحبت نمی کنم، هیس را در جواب به افراد خاصی دادم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بعد از 3 سال جوابی به افراد خاصی دادم که خودشان می دانند چه کسانی هستند و مطمئن هستم که آنها هم جواب می دهند.

به گزارش فارس، ایگور کولاکوویچ پس از بازگشت تیم ملی والیبال ایران از رقابت های انتخابی المپیک درمورد این مسابقات و کسب جواز حضور در پیکارهای المپیک 2020 توکیو گفت: فعلا باید جشن بگیریم و یک روز خوب داشته باشیم و پس از آن باید برای المپیک برنامه ریزی کنیم. الان زمان خوشحالی ما است و باید از نتیجه ای که کسب شده شاد باشیم. مسابقات سخت و حساسی بود که توانستیم دست پر آن را ترک کنیم. این موفقیت را به بازیکنانم، همه اهالی والیبال و مردم ایران تبریک می گویم. باید برای ادامه کار تیم ملی برنامه ریزی کنیم و بر اساس آن پیش برویم.

وی درمورد همگروهی ایران با تیم های ملی والیبال ایتالیا، لهستان، ژاپن، کانادا و ونزوئلا در رقابت ها المپیک 2020 توکیو، گفت: به هر حال هر گروهی سختی خاص خودش را دارد. ما باید آماده سازی کامل داشته باشیم تا بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در خصوص موضوع تحریم ها و مسائلی که برای مربیان خارجی در فوتبال پیش آمد، عنوان نمود: جای صحبت کردن درخصوص این موضوعات حالا و اینجا نیست.

کولاکوویچ در توضیح واکنشی که در فضای مجازی نسبت به کارشناسان والیبال ایران داشت و با نشان دادن علامت هیس آنها را به سکوت دعوت کرد، گفت: من بعد از 3 سال حضور در ایران هیچ حرفی درمورد مسائل و شرایط نزدم. همه ما زیر فشار قرار داشتیم. بعد از 3 سال جوابی به افراد خاصی دادم که خودشان می دانند چه کسانی هستند و مطمئن هستم که آنها هم جواب می دهند.

وی ادامه داد: هیچ وقت نسبت به اتفاقات واکنشی نداشتم. حالا هم به کاری که کردم و واکنشی که نشان دادم افتخار نمی کنم، اما این حرکت درونم بود و در یک لحظه آن را بروز دادم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در سرانجام صحبت هایش صعود تیم ملی والیبال ایران را با گفتن کلمه تبریک به زبان فارسی به همه مردم ایران تقدیم کرد.

منبع: عصر ایران

به "کولاکوویچ: درباره مسائل مربیان خارجی صحبت نمی کنم، هیس را در جواب به افراد خاصی دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: درباره مسائل مربیان خارجی صحبت نمی کنم، هیس را در جواب به افراد خاصی دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید