2 هزار و 900 زائر ایرانی با 16 پرواز به کشور منتقل می شوند

به گزارش وبلاگ ترکیه لحظه آخری، رئیس سازمان حج و زیارت از انتقال 2 هزار و 900 زائر ایرانی با 16 پرواز به کشور در نخستین روز از اجرای عملیات بازگشت حجاج اطلاع داد.

2 هزار و 900 زائر ایرانی با 16 پرواز به کشور منتقل می شوند

به گزارش ، علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت درباره عملیات بازگشت حجاج کشورمان از امروز آدینه 25 مردادماه گفت: پرواز های امروز به مقصد شهر های ساری، یزد و زنجان انجام می گردد.

او اضافه نمود: در روز های آینده بخشی از پرواز ها برای انتقال زائران مدینه قبل از فرودگاه جده به کشورمان انجام می گردد.

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: علاوه بر این برنامه ریزی کردیم تا در نخستین روز شروع عملیات انتقال حجاج کشورمان، با برقراری یک پرواز فوق العاده نسبت به انتقال هر چه سریع تر حجاج دارای شرایط خاص، بیماران، افراد دارای وابستگی های دارویی و یا مسائل جسمی اقدام کنیم.

رشیدیان توضیح داد: بر اساس برنامه ریزی اولیه پرواز های بازگشت حجاج ما تا 17 شهریور ماه ادامه می یابد.

ارائه خدامات درمانی به بیش از 400 هزار زائر در ایام تشریق/ انجام 4 مورد عملیات احیای قلبی در مراسم حج سال جاری

او اضافه نمود: برای کاهش مدت زمان بازگشت و تسریع در عملیات انتقال زائران به کشورمان درخواست اضافه نموده شدن سه هواپیمای پهن پیکر اجاره ای هما به چرخه عملیات انتقال را داشتیم، اما طرف سعودی با این امر موافقت نکرد و هم اکنون در حال آنالیز راه چاره های جدید و دیگری در این حوزه هستیم که امیدواریم به نتیجه مطلوب برسد.

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی عملیات انتقال زائران کشورمان را به عربستان در نهایت ایمنی و دقت و با کمترین تأخیر در پرواز ها انجام است و امید است عملیات بازگشت حجاج را نیز در نهایت سلامت و امنیت و آرامش به انجام رساند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "2 هزار و 900 زائر ایرانی با 16 پرواز به کشور منتقل می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 هزار و 900 زائر ایرانی با 16 پرواز به کشور منتقل می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید