طراحی گرافیکی و چاپ

چرا میزان کار مفید ایرانی ها کمتر از بقیه است؟

چرا به ما می گویند که ساعات مفید کار در دستگاه های اداری مان کم است؟ هشت ساعت کار باید به قدر هشت ساعت فایده داشته باشد؛ چرا به قدر یک ساعت یا نیم ساعت یا دو ساعت؟ مشکل کجاست؟

19 فروردین 1400

روز آرام دلار در بازارهای جهانی

ارزش دلار مقابل بیشتر رقبا با تغییرات اندک همراه بود.

1 اسفند 1399

امکانات و توانمندی های گسترده استاندارد قشم درعرصه ملی و بین المللی

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم گفت: این شرکت تحت راهنمایی ها و حمایت های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با داشتن افزون بر 12 آزمایشگاه تخصصی، چهارآزمایشگاه عمومی، چهار واحد بازرسی و ممیزی، چهار گواهینامه ایزو و سه گواهینامه...

24 آبان 1399

آشنایی با بازار کار رشته زبان و ادبیات انگلیسی (هدف، گرایش ها و لیست دروس این رشته)

در دهکده دنیای امروز برخورداری از دانش زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین المللی و علمی در دنیا امری لازم است. در حقیقت، بدون داشتن مهارت زبان انگلیسی، آشنایی با تمدن، فرهنگ سایر کشورها، تحولات ادبی و هنری آن ها امکان پذیر نیست؛ به عبارت دیگر، زبان انگلیسی...

29 مهر 1399

شب شعر مجازی ده شب ده محفل برگزار گشت

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از قزوین، پنجمین جلسه از محفل ادبی علامه قزوینی همزمان با محفل ادبی سراسری ده شب ده محفل به صورت مجازی و سراسری به میزبانی استان قزوین برگزار گشت.

27 مهر 1399

خبرنگاران نخستین خط تولید تخصصی قرص های جوشان کشور در قم گشایش یافت

قم-خبرنگاران- اولین خط تولید تخصصی قرص های جوشان ایران روز سه شنبه طی آیینی با حضور بهرام سرمست استاندار قم در شهرک صنعتی شکوهیه به صورت رسمی به بهره برداری رسید.

28 شهریور 1399

برای کنترل دیابت چای سبز بنوشید

مجله سلامت/ لیست بلند بالایی اندر فواید نوشیدن چای وجود دارد و هر روزه مواردی به این لیست اضافه می گردد. ما به شما می آموزیم که چرا پیشگیری از دیابت نیز در این لیست جای دارد.

26 مرداد 1399

20 کتابفروشی خیره کننده جهان، این فروشگاه الهام بخش خالق هری پاتر شد

به گزارش خبرنگاران علیرضا سپهوند در فارس نوشت: خیابان ولیعصر (عج) تهران به طولانی ترین خیابان خاورمیانه معروف است. اگر بخواهیم تعداد اغذیه فروشی ها و کتاب فروشی های خیابان ولیعصر را از جنوبی ترین قسمت تا شمالی ترین نقطه آن بشماریم، بدون اغراق شاید تعداد...

16 تیر 1399

کوشش محققان ایرانی برای درمان عفونت های باکتریایی با نانولیپوزوم ها

به گزارش خبرنگاران، بی بی صدیقه فضلی بزاز، محقق این طرح گفت: در این تحقیقات از ترکیب دو ماده (یک آنتی بیوتیک و یک ماده طبیعی)، سیستم دارورسانی جدیدی بر اساس نانولیپوزوم ها طراحی شده و خاصیت ضدمیکروبی آن در برابر میکروب استافیلوکوک اورئوس مورد آنالیز...

9 تیر 1399

صدها پزشک فرانسوی تهدید به استعفا کردند

ایرنا نوشت: 660 پزشک مستقر در بیمارستان های فرانسه تهدید کردند که در صورت تامین نشدن بودجه کافی برای بیمارستان های عمومی، از مشاغل خود استعفا خواهند کرد؛ موضوعی که همزمان با اعتصاب و اعتراض گسترده در این کشور به طرح اصلاح نظام بازنشستگی می تواند مسائل...

11 بهمن 1398

خانه هایی با کولرهای طبیعی

در ویتنام خانه هایی وجود دارد که ساکنان آنها سالهاست با استفاده از گیاهان به صورت طبیعی محیط زندگی خود را خنک می نمایند.

17 دی 1398

محمد بلوری: خبرنگاران را خانه دوم خودمان می دانیم

محمد بلوری به مناسبت بیستمین سال تاسیس خبرنگاران در توصیف این خبرگزاری این عبارت را به کار می برد: ما خبرنگاران را از نظر خانه مطبوعاتی، خانه دوم خودمان می دانیم.

15 دی 1398

آشنایی با فیلم هایی که به تازگی اکران شده اند

طی دو هفته گذشته چند فیلم جدید به سینما ها آمدند تا دور دوم اکران های پاییز را قوت ببخشند. البته که پیش از جشنواره فجر باید منتظر اکران فیلم های جدیدتری هم بود. (مانند فیلم هیجان انگیز طلا که مطابق گفته ها قرار است در پاییز به روی پرده بیاید.)

11 دی 1398

نقد آثار و افکار احمد اشرف در سمینار جامعه شناسان ایرانی و جامعه ایرانی

نقد آثار، افکار و بزرگداشت تلاش های علمی و اجتماعی احمد اشرف در پنجمین سلسله از سلسله سمینارهای جامعه شناسان ایرانی و جامعه ایرانی برگزار می گردد.

5 دی 1398

استفاده از کاغذ پلیمری در تولید کتاب های پیام نور برای اولین بار در کشور

رئیس مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه چاپ و انتشارات دانشگاه برای اولین بار در کشور از کاغذ مصنوعی(پلیمری) برای تولید جلد کتاب استفاده کرده است، گفت: استفاده از این کاغذ، علاوه بر صرفه جویی، موجب ارتقای کیفیت کتابها، کاهش هزینه انرژی...

4 دی 1398

آنالیز فنی مزدا 6 مدل سال 2020

این مدل مزدا فول با تکنولوژی های متنوعی همچون صفحه نمایش 7 اینچی بین پشت آمپرها، ناوبری جی پی اس و دوربین 360 درجه عرضه شده و به حسگر های پارک جلو و عقب، تشخیص علائم ترافیکی و… مجهز است.

29 آذر 1398