میلاد زکی پور: داوری افتضاح بود، باید با چند نفر بجنگیم؟!، داوری ها به نفع تیم خاصی است

میلاد زکی پور، مدافع تیم فوتبال استقلال قضاوت محمدحسین زاهدی فر در بازی این تیم مقابل پدیده را افتضاح خواند.

میلاد زکی پور: داوری افتضاح بود، باید با چند نفر بجنگیم؟!، داوری ها به نفع تیم خاصی است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، میلاد زکی پور درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال مقابل پدیده خراسان گفت: دست همه طرفداران را می بوسم که به استادیوم آمدند و از ما حمایت کردند. داوری خیلی بد بود. همین داور (محمدحسین زاهدی فر) قضاوت بازی تیم ما با استقلال خوزستان را بر عهده داشت و در آن مسابقه تا دید ما سوار بر بازی بودیم، دو تیم را (به دلیل بارش باران) بیرون کشید! به او گفتیم طرفداران در استادیوم هستند و خیس می شوند و او گفت چه کار کنم؟! سوت ها به ضرر ما بود و داوری واقعاً افتضاح بود. با چند نفر باید بجنگیم؟!

وی در این خصوص که می گویند قضاوت داوران به نفع تیم خاصی است، توضیح داد: صددرصد همین گونه است. آفساید تیم های دیگر را نمی گیرند، اما گل سالم ما را آفساید اعلام می نمایند. برای حریف پنالتی می گیرند، اما چنین کاری را برای ما نمی نمایند. واقعاً نمی دانم باید چه کار کنیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا آبی پوشان می توانند در نیم فصل دوم، مدعی کسب قهرمانی لیگ برتر باشند یا خیر، گفت: تمام کوشش خود را می کنیم که این اتفاق بیفتد. البته اگر این روند داوری ها ادامه نداشته باشد. همه این اتفاقات را می بینند و همه از داوری ناراضی هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "میلاد زکی پور: داوری افتضاح بود، باید با چند نفر بجنگیم؟!، داوری ها به نفع تیم خاصی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلاد زکی پور: داوری افتضاح بود، باید با چند نفر بجنگیم؟!، داوری ها به نفع تیم خاصی است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید